Gå til hovedindhold
Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green

Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green

NailuraNeglelakEAN: 5744007582026
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 80 kr hos NiceHair DK. Historisk lavpris: 67 kr (august 2026).

Se pris på Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 80.96 kr.
NiceHair DK logo
NiceHair DK
TrustScore 5 ud af 54,6
På lagerNy vare
-10%80,96 kr
Før 89,95 kr
Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green billede

Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green

Nailura Gel Polish er en fantastisk UV neglelak, som sikrer dig en intensiv farve, skarp pigmentering og en strålende glans, der holder op til 3 uger – alt efter hvordan du plejer og passer på dine negle. Nailura Gel Polish findes i et fantastisk udvalg af strålende farver, der fuldender dit look til enhver anledning, uanset om det er til hverdag eller fest. Denne neglelak er hurtig og nem at bruge, hærder på kun 60 sekunder under UV/LED-lampe og giver dig professionelle resultater på rekordtid. Perfekt til dig, der ønsker langvarig farve og luksuriøs glans, uden at gå på kompromis med ingredienserne. Nailura er nemlig 100 % vegansk, cruelty-free og helt fri for HEMA, Di-HEMA og TPO. Skab dine drømmenegle derhjemme – smukke, holdbare og fulde af personlighed. **Fordele:** - UV neglelak - Intensiv farve og skarp pigmentering - Strålende glans - Holdbarhed op til 3 uger - Hærder på kun 60 sekunder under UV/LED-lampe - Vegansk og cruelty-free - Fri for HEMA, Di-HEMA og TPO **Anvendelse:** - **1. Forbered neglen:** Start med at rense og affedte neglen grundigt. Fil og form neglen, og skub neglebåndene tilbage for at sikre en glat overflade. En god forbedrelse sikrer bedre vedhæfting og længere holdbarhed - **2. Påfør Base Coat:** Påfør et tyndt lag base coat og hærd i UV/LED-lampen i 60 sekunder. - **3. Påfør Gel Polish:** Påfør 1-3 tynde lag Gel Polish og hærd hvert lag i UV/LED-lampen i 60 sekunder. Sørg for at lægge et tyndt og jævnt lag for at undgå klumper og luftbobler. - **4. Afslut med Top Coat:** Afslut med et tyndt lag Top Coat og hærd i UV/LED-lampen i 60 sekunder. ***Tips:** Undgå at påføre produktet for tæt på neglebåndene for at forhindre løft. Brug altid tynde lag for at sikre korrekt hærdning og holdbarhed.* **Gel Polish kan fjernes på følgende to måder:** - Soak Off: Her bruges [Nailura Gel Polish Remover Tin Foil Pad](https://nicehair.dk/nailura-gel-polish-remover-tin-foil-pad-100-pieces.html). Lad det virke i nogle minutter, og skub derefter forsigtigt lakken af. - Filing: Du kan også file lakken af med [Nailura Electric Nail File](https://nicehair.dk/nailura-electric-nail-file.html) eller en manuel neglefil. Her er det vigtigt at være skånsom, så du undgår at skade naturneglen. **Ingrediensliste:** Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Methacrylate, Dimethicone, Silica, Bentonite, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate

EAN: 5744007582026Varenr.: 121765

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1NiceHair DK80,96 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, NiceHair DK, til 80 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 67 kr. Produktet hører til kategorien Neglelak.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 80,96 kr ligger tæt på normalprisen (79 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren NiceHair DK:
Nailura Gel Polish er en fantastisk UV neglelak, som sikrer dig en intensiv farve, skarp pigmentering og en strålende glans, der holder op til 3 uger – alt efter hvordan du plejer og passer på dine negle. Nailura Gel Polish findes i et fantastisk udvalg af strålende farver, der fuldender dit look til enhver anledning, uanset om det er til hverdag eller fest. Denne neglelak er hurtig og nem at bruge, hærder på kun 60 sekunder under UV/LED-lampe og giver dig professionelle resultater på rekordtid. Perfekt til dig, der ønsker langvarig farve og luksuriøs glans, uden at gå på kompromis med ingredienserne. Nailura er nemlig 100 % vegansk, cruelty-free og helt fri for HEMA, Di-HEMA og TPO. Skab dine drømmenegle derhjemme – smukke, holdbare og fulde af personlighed. **Fordele:** - UV neglelak - Intensiv farve og skarp pigmentering - Strålende glans - Holdbarhed op til 3 uger - Hærder på kun 60 sekunder under UV/LED-lampe - Vegansk og cruelty-free - Fri for HEMA, Di-HEMA og TPO **Anvendelse:** - **1. Forbered neglen:** Start med at rense og affedte neglen grundigt. Fil og form neglen, og skub neglebåndene tilbage for at sikre en glat overflade. En god forbedrelse sikrer bedre vedhæfting og længere holdbarhed - **2. Påfør Base Coat:** Påfør et tyndt lag base coat og hærd i UV/LED-lampen i 60 sekunder. - **3. Påfør Gel Polish:** Påfør 1-3 tynde lag Gel Polish og hærd hvert lag i UV/LED-lampen i 60 sekunder. Sørg for at lægge et tyndt og jævnt lag for at undgå klumper og luftbobler. - **4. Afslut med Top Coat:** Afslut med et tyndt lag Top Coat og hærd i UV/LED-lampen i 60 sekunder. ***Tips:** Undgå at påføre produktet for tæt på neglebåndene for at forhindre løft. Brug altid tynde lag for at sikre korrekt hærdning og holdbarhed.* **Gel Polish kan fjernes på følgende to måder:** - Soak Off: Her bruges [Nailura Gel Polish Remover Tin Foil Pad](https://nicehair.dk/nailura-gel-polish-remover-tin-foil-pad-100-pieces.html). Lad det virke i nogle minutter, og skub derefter forsigtigt lakken af. - Filing: Du kan også file lakken af med [Nailura Electric Nail File](https://nicehair.dk/nailura-electric-nail-file.html) eller en manuel neglefil. Her er det vigtigt at være skånsom, så du undgår at skade naturneglen. **Ingrediensliste:** Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Methacrylate, Dimethicone, Silica, Bentonite, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate

Specifikationer

Producent
Nailura
Artikelnummer (MPN)
70222

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
67,46 kr
Normalpris
79 kr
Lige nu
80,96 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green i 148 dage. Laveste pris i perioden er 67,46 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 80,96 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 79 kr.

Den nuværende pris på 80,96 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Nailura Gel Polish 10 ml - 203 Silver Gray Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. aug.80,96 kr13,5 kr (20%)
15. aug.67,46 kr13,5 kr (17%)
22. jun.80,96 kr9 kr (13%)
15. jun.71,96 kr9 kr (11%)
8. jun.80,96 kr13,5 kr (20%)
29. maj67,46 kr13,5 kr (17%)
7. apr.80,96 kr13,5 kr (20%)
30. mar.67,46 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret