Gå til hovedindhold
Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger

Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger

Name itUndertøjEAN: 5715675625513
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 89 kr hos Sokkeposten DK. Historisk lavpris: 79 kr (juli 2026).

Se pris på Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 89.95 kr.
Sokkeposten DK logo
Sokkeposten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
På lagerNy vareLevering: 1 dag
-10%89,95 kr
Før 99,95 kr
Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger billede

Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger

Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger – Name It 2-pak tanktops i rosa nuancer til pige.Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til pigerDenne 2-pak tanktops fra Name It har den farve og materialesammensætning, der fremgår nedenfor. Produktet kan kombineres med relevante dele af garderoben.Produktet kan blandt andet bruges til:Hverdag og fritidArbejde eller relevante anledningerSom en del af en alsidig garderobe⭐ Fordele2-pak tanktopsrosa nuancer86, 92, 98, 104, 110Elastan i materialesammensætningenMateriale95% bomuld, 5% elastan.PasformPasformen følger produktets model og størrelsesvalg. Aktive størrelser: 86, 92, 98, 104, 110.VaskeanvisningFølg altid vaskeetiketten i produktet.ProduktinformationBrandName ItProdukttype2-pak tanktopsKønPigeFarverosa nuancerMateriale95% bomuld, 5% elastanEgenskaberElastan i materialesammensætningenPasformPasformen følger produktets model og størrelsesvalgAktive størrelser86, 92, 98, 104, 110VaskeanvisningFølg altid vaskeetiketten i produktetFAQHvilket produkt er dette?Det er en 2-pak tanktops fra Name It til pige.Hvilke størrelser kan vælges?De aktive størrelser er 86, 92, 98, 104, 110.Hvilket materiale er produktet lavet af?95% bomuld, 5% elastan.Hvornår kan produktet bruges?Produktet kan anvendes til hverdag, fritid og relevante anledninger.Hvordan vaskes produktet?Følg altid vaskeetiketten i produktet.Du kunne også være interesseret iSe flere relevante 2-pak tanktops-produkterSe hele udvalget til pigeDerfor handler kunderne hos SokkepostenHurtig levering fra dansk lagerDansk kundeserviceKendte kvalitetsmærker som JBS, Egtved, iZ Sock Copenhagen, Decoy, Festival og CR7Stort udvalgSikker online betalingNem returneringKonkurrencedygtige priser

EAN: 5715675625513Varenr.: 6842-78652Levering: 1 dag

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Sokkeposten DK89,95 krPå lager1 dagKøb

Tidligere tilbud

Én forhandler har tidligere haft Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger, men fører det ikke længere. Priserne er historiske og indgår ikke i sammenligningen ovenfor.

Seneste observation: . Vi tjekker forhandlernes sortiment dagligt.

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Sokkeposten DK, til 89 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,1. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 79 kr. Produktet hører til kategorien Undertøj.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 89,95 kr ligger tæt på normalprisen (89 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Sokkeposten DK:
Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger – Name It 2-pak tanktops i rosa nuancer til pige.Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til pigerDenne 2-pak tanktops fra Name It har den farve og materialesammensætning, der fremgår nedenfor. Produktet kan kombineres med relevante dele af garderoben.Produktet kan blandt andet bruges til:Hverdag og fritidArbejde eller relevante anledningerSom en del af en alsidig garderobe⭐ Fordele2-pak tanktopsrosa nuancer86, 92, 98, 104, 110Elastan i materialesammensætningenMateriale95% bomuld, 5% elastan.PasformPasformen følger produktets model og størrelsesvalg. Aktive størrelser: 86, 92, 98, 104, 110.VaskeanvisningFølg altid vaskeetiketten i produktet.ProduktinformationBrandName ItProdukttype2-pak tanktopsKønPigeFarverosa nuancerMateriale95% bomuld, 5% elastanEgenskaberElastan i materialesammensætningenPasformPasformen følger produktets model og størrelsesvalgAktive størrelser86, 92, 98, 104, 110VaskeanvisningFølg altid vaskeetiketten i produktetFAQHvilket produkt er dette?Det er en 2-pak tanktops fra Name It til pige.Hvilke størrelser kan vælges?De aktive størrelser er 86, 92, 98, 104, 110.Hvilket materiale er produktet lavet af?95% bomuld, 5% elastan.Hvornår kan produktet bruges?Produktet kan anvendes til hverdag, fritid og relevante anledninger.Hvordan vaskes produktet?Følg altid vaskeetiketten i produktet.Du kunne også være interesseret iSe flere relevante 2-pak tanktops-produkterSe hele udvalget til pigeDerfor handler kunderne hos SokkepostenHurtig levering fra dansk lagerDansk kundeserviceKendte kvalitetsmærker som JBS, Egtved, iZ Sock Copenhagen, Decoy, Festival og CR7Stort udvalgSikker online betalingNem returneringKonkurrencedygtige priser

Specifikationer

Producent
Name it

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
79,96 kr
Normalpris
89 kr
Lige nu
89,95 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger i 179 dage. Laveste pris i perioden er 79,96 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 89 kr.

Den nuværende pris på 89,95 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Name It 2-pak tanktops med sløjfeprint til piger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. jul.89,95 kr9,99 kr (12%)
15. jul.79,96 kr9,99 kr (11%)
6. maj89,95 kr9,99 kr (12%)
29. apr.79,96 kr9,99 kr (11%)
4. mar.89,95 kr9,99 kr (12%)
27. feb.79,96 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret