Gå til hovedindhold
NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer

NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer

Name ItSkjorter og toppeEAN: 5715673164427
199 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 199 kr hos Smartkidz.dk.

Se pris på NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 199 kr.
Smartkidz.dk logo
Smartkidz.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-2 hverdage
199 kr
NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer billede

NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer

Super sød strik cardigan fra Name it. Den er med lange ærmer og er lavet i en blød og lækker kvalitet. Den er med den fineste bølgekant ved halsen og så er den med fine små hjerter på maven og ærmerne. Cardiganen kan åbnes og lukkes med knapper på maven.

EAN: 5715673164427Varenr.: 13240049-4705862Levering: 1-2 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Smartkidz.dk199 krIkke på lager1-2 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Smartkidz.dk, til 199 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Skjorter og toppe.

Beskrivelse

Fra forhandleren Smartkidz.dk:
Super sød strik cardigan fra Name it. Den er med lange ærmer og er lavet i en blød og lækker kvalitet. Den er med den fineste bølgekant ved halsen og så er den med fine små hjerter på maven og ærmerne. Cardiganen kan åbnes og lukkes med knapper på maven.

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer i 170 dage. Den nuværende pris er 199 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for NAME IT Baby Strik Cardigan Fisilly Cloud Dancer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.199 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret