Gå til hovedindhold
Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown

Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown

Konges SløjdTermotøjEAN: 5715404270328
449,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 449 kr hos Loukrudt.

Se pris på Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 449.95 kr.
Loukrudt logo
Loukrudt
TrustScore 4 ud af 53,7
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-3 dage
449,95 kr
Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown billede

Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown

Let og varmt polstret sæt med termobukser og matchende jakke. Sættet er behandlet med et vandafvisende BIONIC-FINISH ® ECO-lag, der gør det ideelt til al slags vejr. Designet med en lige silhuet, der nemt kan bæres alene eller som varmt lag under andet ov

EAN: 5715404270328Varenr.: shopify_DK_11862423437652_56727494459732Levering: 1-3 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Loukrudt449,95 krIkke på lager1-3 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Loukrudt, til 449 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,7.

Beskrivelse

Fra forhandleren Loukrudt:
Let og varmt polstret sæt med termobukser og matchende jakke. Sættet er behandlet med et vandafvisende BIONIC-FINISH ® ECO-lag, der gør det ideelt til al slags vejr. Designet med en lige silhuet, der nemt kan bæres alene eller som varmt lag under andet ov

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown i 109 dage. Den nuværende pris er 449,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Konges Sløjd Evi Termotøj i Sæt - Cameo Brown de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj449,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret