Gå til hovedindhold
Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small

Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small

Jack & JonesJack & Jones T-shirtsEAN: 5715098102851
Tæt på normalprisen
-25%449,96 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 599,95 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 449 kr hos Mens-wear.dk. Historisk lavpris: 419 kr (april 2026).

Se pris på Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 449.96 kr.
Mens-wear.dk logo
Mens-wear.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-4 dage
-25%449,96 kr
Før 599,95 kr
Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small billede

Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small

Kavlitet: 100% bomuld. Farve: 2x White / 1x Black / 2x Navy. Leveringstid: 2-4 hverdage.

EAN: 5715098102851Varenr.: 165734Levering: 2-4 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Mens-wear.dk449,96 krPå lager2-4 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Mens-wear.dk, til 449 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4 og E-mærket webshop. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 419 kr.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 449,96 kr ligger tæt på normalprisen (446 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Mens-wear.dk:
Kavlitet: 100% bomuld. Farve: 2x White / 1x Black / 2x Navy. Leveringstid: 2-4 hverdage.

Specifikationer

Farve
white
Størrelse
S

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
419,97 kr
Normalpris
446 kr
Lige nu
449,96 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small i 176 dage. Laveste pris i perioden er 419,97 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 449,96 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 446 kr.

Den nuværende pris på 449,96 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Jack & Jones 5-pack T-shirt_Small de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj449,96 kr29,99 kr (7%)
18. apr.419,97 kr29,99 kr (7%)
3. mar.449,96 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret