Gå til hovedindhold
ChaCha Dame Bluse - Black - L

CHA_CHA ChaCha Dame Bluse - Black - L

CHA_CHASkjorter og toppeEAN: 5714470215882

Billigste pris lige nu: 150 kr hos Dansk - vi klæ´r familien på.

Se pris på CHA_CHA ChaCha Dame Bluse - Black - L

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 150 kr.
Dansk - vi klæ´r familien på logo
Dansk - vi klæ´r familien på
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2 - 4 hverdage
150 kr
ChaCha Dame Bluse - Black - L billede

ChaCha Dame Bluse - Black - L

ChaCha dame langærmet bluse med flotte broderede detaljer og en smal elastik i ærmet, som gør blusen ekstra fin. Blusen er designet med rund hals og stolpelukning med 3 knapper.

EAN: 5714470215882Varenr.: 1033303-black-103Levering: 2 - 4 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på CHA_CHA ChaCha Dame Bluse - Black - L lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på CHA_CHA ChaCha Dame Bluse - Black - L. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Dansk - vi klæ´r familien på150 krPå lager2 - 4 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Dansk - vi klæ´r familien på, til 150 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Skjorter og toppe.

Beskrivelse

Fra forhandleren Dansk - vi klæ´r familien på:
ChaCha dame langærmet bluse med flotte broderede detaljer og en smal elastik i ærmet, som gør blusen ekstra fin. Blusen er designet med rund hals og stolpelukning med 3 knapper.

Specifikationer

Farve
Black
Størrelse
L

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på CHA_CHA ChaCha Dame Bluse - Black - L i 169 dage. Den nuværende pris er 150 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for ChaCha Dame Bluse - Black - L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for ChaCha Dame Bluse - Black - L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.150 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret