Gå til hovedindhold
Mavetræner G300 (Skaffevare)

fitnesstrading Mavetræner G300 (Skaffevare)

fitnesstradingMavetræningsbænkEAN: 5714241014829
5.900 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 5.900 kr hos Billig-fitness.dk.

Se pris på fitnesstrading Mavetræner G300 (Skaffevare)

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 5900 kr.
Billig-fitness.dk logo
Billig-fitness.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
På lagerNy vareLevering: 1-2 dage
5.900 kr
Mavetræner G300 (Skaffevare) billede

Mavetræner G300 (Skaffevare)

Optimer din mavetræning med vores Mavetræner G300 OBS! Dette er en skaffevare fra fjernlager så der må påregnes ca. 3 ugers leveringstid. Lad os dykke ned i fordelene af vores Mavetræner G300 Den semi-liggende ab-bænk giver den ideelle position til at

EAN: 5714241014829Varenr.: 46558771708243Levering: 1-2 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på fitnesstrading Mavetræner G300 (Skaffevare) lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på fitnesstrading Mavetræner G300 (Skaffevare). Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Billig-fitness.dk5.900 krPå lager1-2 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Billig-fitness.dk, til 5.900 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5.

Beskrivelse

Fra forhandleren Billig-fitness.dk:
Optimer din mavetræning med vores Mavetræner G300 OBS! Dette er en skaffevare fra fjernlager så der må påregnes ca. 3 ugers leveringstid. Lad os dykke ned i fordelene af vores Mavetræner G300 Den semi-liggende ab-bænk giver den ideelle position til at

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på fitnesstrading Mavetræner G300 (Skaffevare) i 121 dage. Den nuværende pris er 5.900 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Mavetræner G300 (Skaffevare). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Mavetræner G300 (Skaffevare) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj5.900 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret