Gå til hovedindhold
Odin Slam Ball 7kg

Odin Slam Ball 7kg

OdinBrandsEAN: 5714237002441
-48%204 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 389 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 204 kr hos Apuls.dk.

Se pris på Odin Slam Ball 7kg

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 204 kr.
Apuls.dk logo
Apuls.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-3 dage
-48%204 kr
Før 389 kr
Odin Slam Ball 7kg billede

Odin Slam Ball 7kg

Med Odin Slam Balls er det muligt at træne flere forskellige træningsøvelser, hvor stort set hele kroppen vil blive trænet. Man kan b.la. træne ben, ryg, skulder, biceps og triceps.En Slam Ball er et godt træningsredskab til f.eks. CrossFit-området, hvor

EAN: 5714237002441Varenr.: 12920Levering: 1-3 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Odin Slam Ball 7kg lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Odin Slam Ball 7kg. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Apuls.dk204 krPå lager1-3 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Apuls.dk, til 204 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,2 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Apuls.dk:
Med Odin Slam Balls er det muligt at træne flere forskellige træningsøvelser, hvor stort set hele kroppen vil blive trænet. Man kan b.la. træne ben, ryg, skulder, biceps og triceps.En Slam Ball er et godt træningsredskab til f.eks. CrossFit-området, hvor

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Odin Slam Ball 7kg i 170 dage. Den nuværende pris er 204 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Odin Slam Ball 7kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Odin Slam Ball 7kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.204 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret