Gå til hovedindhold
Nature Alba 1031-026-025

Nature Alba 1031-026-025

NatureSkoEAN: 5714234101871
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 1.080 kr hos Footstore. Historisk lavpris: 900 kr (juni 2026).

Se pris på Nature Alba 1031-026-025

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 1080 kr.
Footstore logo
Footstore
TrustScore 5 ud af 54,7
På lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
-10%1.080 kr
Før 1.200 kr
Nature Alba 1031-026-025 billede

Nature Alba 1031-026-025

1031-026-025Nature Alba 1031-026-025 i toffee er en moderne og komfortabel damesko fra det danske mærke Nature Footwear. Mærket er kendt for deres miljøvenlige tilgang til skoproduktion og brug af bæredygtige materialer. Denne sko er velegnet til både hve

EAN: 5714234101871Varenr.: 14860-145851Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Nature Alba 1031-026-025 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Nature Alba 1031-026-025. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Footstore1.080 krPå lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Footstore, til 1.080 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 900 kr. Produktet hører til kategorien Sko.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 1.080 kr ligger tæt på normalprisen (1.064 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Footstore:
1031-026-025Nature Alba 1031-026-025 i toffee er en moderne og komfortabel damesko fra det danske mærke Nature Footwear. Mærket er kendt for deres miljøvenlige tilgang til skoproduktion og brug af bæredygtige materialer. Denne sko er velegnet til både hve

Specifikationer

Farve
TOFFEE

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
900 kr
Normalpris
1.064 kr
Lige nu
1.080 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Nature Alba 1031-026-025 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 900 kr (registreret d. 26. juni 2026), højeste er 1.080 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 1.064 kr.

Den nuværende pris på 1.080 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Nature Alba 1031-026-025. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Nature Alba 1031-026-025 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jul.1.080 kr180 kr (20%)
26. jun.900 kr180 kr (17%)
10. jun.1.080 kr120 kr (13%)
6. jun.960 kr120 kr (11%)
28. maj1.080 kr60 kr (6%)
24. maj1.020 kr60 kr (6%)
20. maj1.080 kr60 kr (6%)
15. maj1.020 kr60 kr (6%)
6. maj1.080 kr60 kr (6%)
3. maj1.020 kr60 kr (6%)

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret