Gå til hovedindhold
By Stær BLANKA - Black

By Str By Stær BLANKA - Black

By StrHårtilbehørEAN: 5713870980260
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 88 kr hos NiceHair DK. Historisk lavpris: 74 kr (marts 2026).

Se pris på By Str By Stær BLANKA - Black

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 88 kr.
NiceHair DK logo
NiceHair DK
TrustScore 5 ud af 54,6
På lagerNy vare
-12%88 kr
Før 100 kr
By Stær BLANKA - Black billede

By Stær BLANKA - Black

By Stær BLANKA - Black er en vanvittig smuk sløjfe til håret, som kan forvandle ens hår fra trist og kedelig til fest og glamour. Den store sorte sløjfe som sidder på spændet er nemlig beklædt med funklende sorte sten, som virkelig kan pifte ethvert look op. Spændet er håndlavet og 10,5 centimeter bred, og sidder godt fast i håret, så det ikke glider ud. **Detaljer:** - Sløjfe-spænde - Sort med sorte sten - Håndlavet - Sidder godt fast - 10,5 cm Blanka sljfen er den ultimative glimmersljfe, der tilfjer glam til enhver hropstning. Den fs bde i slv og sort og matcher vores andre glam og glitter accessories helt perfekt.

EAN: 5713870980260Varenr.: 110107

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på By Str By Stær BLANKA - Black lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på By Str By Stær BLANKA - Black. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1NiceHair DK88 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, NiceHair DK, til 88 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 74 kr. Produktet hører til kategorien Hårtilbehør.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 88 kr ligger tæt på normalprisen (87 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren NiceHair DK:
By Stær BLANKA - Black er en vanvittig smuk sløjfe til håret, som kan forvandle ens hår fra trist og kedelig til fest og glamour. Den store sorte sløjfe som sidder på spændet er nemlig beklædt med funklende sorte sten, som virkelig kan pifte ethvert look op. Spændet er håndlavet og 10,5 centimeter bred, og sidder godt fast i håret, så det ikke glider ud. **Detaljer:** - Sløjfe-spænde - Sort med sorte sten - Håndlavet - Sidder godt fast - 10,5 cm Blanka sljfen er den ultimative glimmersljfe, der tilfjer glam til enhver hropstning. Den fs bde i slv og sort og matcher vores andre glam og glitter accessories helt perfekt.

Specifikationer

Producent
By Str
Artikelnummer (MPN)
5112002

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
74 kr
Normalpris
87 kr
Lige nu
88 kr

PriceTracker har fulgt prisen på By Str By Stær BLANKA - Black i 173 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 87 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for By Stær BLANKA - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for By Stær BLANKA - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. aug.88 kr2 kr (2%)
10. aug.90 kr15 kr (20%)
7. aug.75 kr15 kr (17%)
29. jun.90 kr10 kr (13%)
22. jun.80 kr10 kr (11%)
18. jun.90 kr8 kr (10%)
11. jun.82 kr8 kr (9%)
8. jun.90 kr15 kr (20%)
28. maj75 kr15 kr (17%)
18. maj90 kr10 kr (13%)

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret