Gå til hovedindhold
Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy

Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy

MinymoSokkerEAN: 5713438718298
Tæt på normalprisen
229,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 229 kr hos Kids-world.dk. Historisk lavpris: 160 kr (april 2026).

Se pris på Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 229.95 kr.
Kids-world.dk logo
Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-2 hverdage
229,95 kr
Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy billede

Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy

EAN: 5713438718298Varenr.: 413294-6235480Levering: 1-2 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Kids-world.dk229,95 krPå lager1-2 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Kids-world.dk, til 229 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8 og E-mærket webshop. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 160 kr. Produktet hører til kategorien Sokker.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 229,95 kr ligger tæt på normalprisen (228 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Specifikationer

Farve
Blå
Størrelse
15/18

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
160,97 kr
Normalpris
228 kr
Lige nu
229,95 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy i 164 dage. Laveste pris i perioden er 160,97 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 229,95 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 228 kr.

Den nuværende pris på 229,95 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Minymo Strømper - 5-pak - Dark Navy de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr.229,95 kr68,98 kr (43%)
23. apr.160,97 kr68,98 kr (30%)
26. mar.229,95 kr45,99 kr (25%)
20. mar.183,96 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret