Gå til hovedindhold
Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort

Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort

Pia RiesLegetøjEAN: 5712675009015
329 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 329 kr hos Hugo P (DK). Historisk lavpris: 246 kr (marts 2026).

Se pris på Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 329 kr.
Hugo P (DK)
Hugo P (DK)
På lagerNy vare
329 kr
Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort billede

Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort

Dollarmappe VenstrevendtPerfekt lille kompakt pung til lommen i lækkert blødt sort kalveskind fra Pia Ries. Pungen har indbygget RFID-beskyttelse i alle kreditkort rum som beskytter dine kort mod automatisk aflæsning. Du finder plads til mindst ni kort, dobbelt seddelrum i ryggen samt et lille rum i skind til mønter.Specifikationer:H: 12 cmB: 8,2 cm D: 2cmMateriale: Kalveskind EAN: 5712675009015 Leverandørnummer: 901

EAN: 5712675009015Varenr.: 21764

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Hugo P (DK)329 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Hugo P (DK), til 329 kr. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 246 kr. Produktet hører til kategorien Legetøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Hugo P (DK):
Dollarmappe VenstrevendtPerfekt lille kompakt pung til lommen i lækkert blødt sort kalveskind fra Pia Ries. Pungen har indbygget RFID-beskyttelse i alle kreditkort rum som beskytter dine kort mod automatisk aflæsning. Du finder plads til mindst ni kort, dobbelt seddelrum i ryggen samt et lille rum i skind til mønter.Specifikationer:H: 12 cmB: 8,2 cm D: 2cmMateriale: Kalveskind EAN: 5712675009015 Leverandørnummer: 901

Specifikationer

Producent
Pia Ries
Artikelnummer (MPN)
901

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
246,75 kr
Normalpris
319 kr
Lige nu
329 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort i 156 dage. Laveste pris i perioden er 246,75 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 319 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Pia Ries RFID-sikret Dollarmappe Venstrevendt Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr.329 kr82,25 kr (33%)
28. mar.246,75 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret