Gå til hovedindhold
Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml

Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml

EcookingNeglelakEAN: 5712350506228
Tæt på normalprisen
121 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 121 kr hos NordicFeel DK. Historisk lavpris: 106 kr (februar 2026).

Se pris på Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 121 kr.
NordicFeel DK logo
NordicFeel DK
TrustScore 4 ud af 53,7
På lagerNy vare
121 kr
Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml billede

Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml

Elegant neglelak i tidløs off white-nuance Ecooking Nail Polish Off White er en raffineret neglelak, der forener skandinavisk elegance med avanceret formulateknik. Denne lyxuriøse nuance i off white skaber en tidløs og innovativ manicure, der komplementerer alle stilarter og lejligheder. Den innovative formel er beriget med naturligt bambus-ekstrakt, som styrker neglene indefra, mens vitamin E fungerer som en kraftfuld antioxidant, der beskytter mod frie radikaler og plejer neglebåndet. Den hurtigtørrende formel giver fuldstændig dækning med kun ét lag, hvilket skaber en glat og jævn finish, der holder over tid. Som en del af Ecookings veganske og parfumefrie kollektion repræsenterer denne neglelak det bedste inden for moderne skønhedsteknologi, hvor naturlige ingredienser som glycerin tilfører fugt og pleje for optimale resultater. Hvorfor denne neglelak er noget ud over det almindelige Naturligt bambus-ekstrakt som aktivt styrker og forstærker neglestrukturen Vitamin E-kompleks som giver antioxidantbeskyttelse og dybdegående plejende egenskaber Hurtigtørrende premium-formel som giver perfekt dækning med kun ét lag Vegansk og parfumefri sammensætning som er dermatologisk testet for optimal hudkompatibilitet Oplev den perfekte balance mellem elegance og funktionalitet med Ecooking Nail Polish Off White. Forædl din manicure med denne exceptionelle neglelak i dag.

EAN: 5712350506228Varenr.: 114433

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1NordicFeel DK121 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, NordicFeel DK, til 121 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,7. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 106 kr. Produktet hører til kategorien Neglelak.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 121 kr ligger tæt på normalprisen (123 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren NordicFeel DK:
Elegant neglelak i tidløs off white-nuance Ecooking Nail Polish Off White er en raffineret neglelak, der forener skandinavisk elegance med avanceret formulateknik. Denne lyxuriøse nuance i off white skaber en tidløs og innovativ manicure, der komplementerer alle stilarter og lejligheder. Den innovative formel er beriget med naturligt bambus-ekstrakt, som styrker neglene indefra, mens vitamin E fungerer som en kraftfuld antioxidant, der beskytter mod frie radikaler og plejer neglebåndet. Den hurtigtørrende formel giver fuldstændig dækning med kun ét lag, hvilket skaber en glat og jævn finish, der holder over tid. Som en del af Ecookings veganske og parfumefrie kollektion repræsenterer denne neglelak det bedste inden for moderne skønhedsteknologi, hvor naturlige ingredienser som glycerin tilfører fugt og pleje for optimale resultater. Hvorfor denne neglelak er noget ud over det almindelige Naturligt bambus-ekstrakt som aktivt styrker og forstærker neglestrukturen Vitamin E-kompleks som giver antioxidantbeskyttelse og dybdegående plejende egenskaber Hurtigtørrende premium-formel som giver perfekt dækning med kun ét lag Vegansk og parfumefri sammensætning som er dermatologisk testet for optimal hudkompatibilitet Oplev den perfekte balance mellem elegance og funktionalitet med Ecooking Nail Polish Off White. Forædl din manicure med denne exceptionelle neglelak i dag.

Specifikationer

Producent
Ecooking
Størrelse
15 ml
Artikelnummer (MPN)
114433

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
106 kr
Normalpris
123 kr
Lige nu
121 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 106 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 123 kr.

Den nuværende pris på 121 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Ecooking Nail Polish Off White - 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj121 kr8 kr (6%)
5. apr.129 kr8 kr (7%)
29. mar.121 kr8 kr (6%)
13. mar.129 kr23 kr (22%)
26. feb.106 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret