Gå til hovedindhold
Billi bi A7118-283

Billi bi A7118-283

BILLI BISkoEAN: 5711217181806

Billigste pris lige nu: 1.530 kr hos Footstore. Historisk lavpris: 1.275 kr (marts 2026). Prisen er steget 20 % den seneste måned.

Se pris på Billi bi A7118-283

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 1530 kr.
Footstore logo
Footstore
TrustScore 5 ud af 54,7
På lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
-10%1.530 kr
Før 1.700 kr
Billi bi A7118-283 billede

Billi bi A7118-283

Art. No. A7118-283Billi Bi A7118-283 Elegante og stilrene sorte Chelsea-støvler til kvinderDisse smukke, sorte støvler fra Billi Bi kombinerer tidløs elegance med moderne design. Fremstillet i glansfuldt skind med krokodillemønster, giver de et luksuriøs

EAN: 5711217181806Varenr.: 17059-167852Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Billi bi A7118-283 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Billi bi A7118-283. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Footstore1.530 krPå lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Footstore, til 1.530 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 1.275 kr. Produktet hører til kategorien Sko.

Beskrivelse

Fra forhandleren Footstore:
Art. No. A7118-283Billi Bi A7118-283 Elegante og stilrene sorte Chelsea-støvler til kvinderDisse smukke, sorte støvler fra Billi Bi kombinerer tidløs elegance med moderne design. Fremstillet i glansfuldt skind med krokodillemønster, giver de et luksuriøs

Specifikationer

Farve
BLACK/GREEN

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
1.275 kr
Normalpris
1.306 kr
Lige nu
1.530 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Billi bi A7118-283 i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.275 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.530 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 1.306 kr.

Den nuværende pris på 1.530 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Billi bi A7118-283. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Billi bi A7118-283 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. aug.1.530 kr255 kr (20%)
31. mar.1.275 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret