Gå til hovedindhold
MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm

MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm

MKTRedskaberEAN: 5711160505636
Tæt på normalprisen
9 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 9 kr hos WATTOO.DK. Historisk lavpris: 7 kr (april 2026).

Se pris på MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 9 kr.
WATTOO.DK logo
WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-2 dage
9 kr
MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm billede

MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm

EAN: 5711160505636Varenr.: 4043315000866Levering: 1-2 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1WATTOO.DK9 krPå lager1-2 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, WATTOO.DK, til 9 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7 og E-mærket webshop. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 7 kr. Produktet hører til kategorien Redskaber.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 9 kr ligger tæt på normalprisen (9 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
7,8 kr
Normalpris
9 kr
Lige nu
9 kr

PriceTracker har fulgt prisen på MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 7,8 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 12 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 9 kr.

Den nuværende pris på 9 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for MKT boreanker, elgalvaniseret, M8/75 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj9 kr1,2 kr (15%)
1. apr.7,8 kr4,2 kr (35%)
31. mar.12 kr4,2 kr (54%)
15. mar.7,8 kr4,2 kr (35%)
14. mar.12 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret