Gå til hovedindhold
Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs.

Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs.

ColorationsKreativitetssætEAN: 5710903611764
95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 95 kr hos Proshop DK.

Se pris på Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs.

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 95 kr.
Proshop DK logo
Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
95 kr
Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs. billede

Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs.

Disse store, bløde perler er nemme for små hænder at holde og trække på! Lyse farver og dristige, sjove, forskellige former. Indhold: 500 stykker. Egenskaber - NEMME AT BRUGE FOR UNGE KUNSTNERE: Disse store, bløde perler er nemme at holde og trække på, så små hænder kan skabe farverige kreationer - UENDELIGE MULIGHEDER: Denne multipakke med perler indeholder hundredvis af forskellige muligheder med en række forskellige former og farver til at skabe originale perleprojekter.

EAN: 5710903611764Varenr.: 3328339

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs. lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs.. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Proshop DK95 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Proshop DK, til 95 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Kreativitetssæt.

Beskrivelse

Fra forhandleren Proshop DK:
Disse store, bløde perler er nemme for små hænder at holde og trække på! Lyse farver og dristige, sjove, forskellige former. Indhold: 500 stykker. Egenskaber - NEMME AT BRUGE FOR UNGE KUNSTNERE: Disse store, bløde perler er nemme at holde og trække på, så små hænder kan skabe farverige kreationer - UENDELIGE MULIGHEDER: Denne multipakke med perler indeholder hundredvis af forskellige muligheder med en række forskellige former og farver til at skabe originale perleprojekter.

Specifikationer

Producent
Colorations
Artikelnummer (MPN)
CHSOFTBE

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs. i 144 dage. Den nuværende pris er 95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Colorations - Foam Figures Bead Set 500pcs. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr.95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret