Gå til hovedindhold
Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen

Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen

Ib LaursenMøblerEAN: 5709898223021
15 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 15 kr hos Mostersskur.dk.

Se pris på Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 15 kr.
Mostersskur.dk logo
Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-2 dage
15 kr
Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen billede

Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen

D: 2,5 cm, Materiale: Keramik Enkelt og fint greb i en creme farvet keramik fra Ib Laursen. Grebet er lavet af keramik er fantastisk i det lidt gamle eller romantiske køkken, på en kommode, skuffe eller skab. Se også de andre farver og de mange andre gr

EAN: 5709898223021Varenr.: 4572Levering: 1-2 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Mostersskur.dk15 krPå lager1-2 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Mostersskur.dk, til 15 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,9 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Møbler.

Beskrivelse

Fra forhandleren Mostersskur.dk:
D: 2,5 cm, Materiale: Keramik Enkelt og fint greb i en creme farvet keramik fra Ib Laursen. Grebet er lavet af keramik er fantastisk i det lidt gamle eller romantiske køkken, på en kommode, skuffe eller skab. Se også de andre farver og de mange andre gr

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen i 175 dage. Den nuværende pris er 15 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Greb keramik creme m/ riller - Ib Laursen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.15 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret