Gå til hovedindhold
Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort

Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort

SteltonVægureEAN: 5709846013568
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 899 kr hos KitchenTime DK. Historisk lavpris: 799 kr (maj 2026).

Se pris på Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 899 kr.
KitchenTime DK logo
KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
På lagerNy vare
-25%899 kr
Før 1.199 kr
Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort billede

Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort

EAN: 5709846013568Varenr.: 15612-01

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1KitchenTime DK899 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, KitchenTime DK, til 899 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,1. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 799 kr. Produktet hører til kategorien Vægure.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 899 kr ligger tæt på normalprisen (884 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Specifikationer

Producent
Stelton

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
799 kr
Normalpris
884 kr
Lige nu
899 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort i 176 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.021 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 884 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Stelton Stelton Time ur Ø 30 cm sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. aug.899 kr104 kr (10%)
12. aug.1.003 kr104 kr (12%)
11. aug.899 kr104 kr (10%)
10. aug.1.003 kr104 kr (12%)
19. jul.899 kr50 kr (6%)
18. jul.849 kr1 kr
16. jul.848 kr1 kr
12. jul.849 kr1 kr
9. jul.850 kr1 kr
5. jul.851 kr1 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret