Gå til hovedindhold
Connexion Tie klassisk slips til herre – sort

Connexion Tie klassisk slips til herre – sort

Connexion tieTøjEAN: 5709405955049
-25%149 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 199 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 149 kr hos Sokkeposten DK.

Se pris på Connexion Tie klassisk slips til herre – sort

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 149 kr.
Sokkeposten DK logo
Sokkeposten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
På lagerNy vareLevering: 1 dag
-25%149 kr
Før 199 kr
Connexion Tie klassisk slips til herre – sort billede

Connexion Tie klassisk slips til herre – sort

Sort Connexion Tie slips til et skarpt udtrykEt klassisk sort slips til herre, som giver et enkelt og velklædt udtryk til skjorte, blazer eller jakkesæt. Den dokumenterede bredde er 7 cm.Et tidløst valg til mange anledningerDen sorte farve er nem at kombinere til arbejde, middag og fest. Slippet er fremstillet i 100% polyester og fungerer som neutralt tilbehør, når resten af påklædningen skal stå tydeligt frem.Fordele ved slippetKlassisk sort farveDokumenteret materiale: 100% polyesterDokumenteret bredde: 7 cmStilrent tilbehør til skjorte og jakkesætProduktinformationMærkeConnexion TieProdukttypeSlips til herreFarveSortMateriale100% polyesterBredde7 cmPasformIkke oplystVaskeanvisningIkke oplystOfte stillede spørgsmålHvilken farve har slippet?Slippet er sort.Hvad er materialet?Det dokumenterede materiale er 100% polyester.Hvor bredt er slippet?Den oplyste bredde er 7 cm.Er pasformen oplyst?Nej, en særlig pasform er ikke oplyst.Hvordan plejes slippet?Vaskeanvisning er ikke oplyst. Følg eventuel plejemærkning på produktet.Fuldend påklædningen med et klassisk sort slips.Se også vores udvalg: JBS, Kilde og ProActive.

EAN: 5709405955049Varenr.: 3648Levering: 1 dag

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Connexion Tie klassisk slips til herre – sort lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Connexion Tie klassisk slips til herre – sort. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Sokkeposten DK149 krPå lager1 dagKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Sokkeposten DK, til 149 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,1. Produktet hører til kategorien Tøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Sokkeposten DK:
Sort Connexion Tie slips til et skarpt udtrykEt klassisk sort slips til herre, som giver et enkelt og velklædt udtryk til skjorte, blazer eller jakkesæt. Den dokumenterede bredde er 7 cm.Et tidløst valg til mange anledningerDen sorte farve er nem at kombinere til arbejde, middag og fest. Slippet er fremstillet i 100% polyester og fungerer som neutralt tilbehør, når resten af påklædningen skal stå tydeligt frem.Fordele ved slippetKlassisk sort farveDokumenteret materiale: 100% polyesterDokumenteret bredde: 7 cmStilrent tilbehør til skjorte og jakkesætProduktinformationMærkeConnexion TieProdukttypeSlips til herreFarveSortMateriale100% polyesterBredde7 cmPasformIkke oplystVaskeanvisningIkke oplystOfte stillede spørgsmålHvilken farve har slippet?Slippet er sort.Hvad er materialet?Det dokumenterede materiale er 100% polyester.Hvor bredt er slippet?Den oplyste bredde er 7 cm.Er pasformen oplyst?Nej, en særlig pasform er ikke oplyst.Hvordan plejes slippet?Vaskeanvisning er ikke oplyst. Følg eventuel plejemærkning på produktet.Fuldend påklædningen med et klassisk sort slips.Se også vores udvalg: JBS, Kilde og ProActive.

Specifikationer

Producent
Connexion tie
Materiale
100% Polyester

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Connexion Tie klassisk slips til herre – sort i 169 dage. Den nuværende pris er 149 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Connexion Tie klassisk slips til herre – sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Connexion Tie klassisk slips til herre – sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.149 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret