Gå til hovedindhold
Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm

Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm

Audo CPHBordeEAN: 5709262044245
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 27.806 kr hos Hulténs DK. Historisk lavpris: 20.362 kr (marts 2026). Prisen er faldet 10 % den seneste måned.

Se pris på Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 27806 kr.
Hulténs DK logo
Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,8
På lagerNy vare
-10%27.806 kr
Før 30.895 kr
Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm billede

Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm

Audo CPH, Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm. Egetræ.

EAN: 5709262044245Varenr.: AU71151-002047

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Hulténs DK27.806 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Hulténs DK, til 27.806 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,8. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 20.362 kr. Produktet hører til kategorien Borde.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 27.806 kr ligger tæt på normalprisen (25.084 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Specifikationer

Producent
Audo CPH
Materiale
Egetræ
Artikelnummer (MPN)
71151-002047

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
20.362,65 kr
Normalpris
25.084 kr
Lige nu
27.806 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 20.362,65 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 30.895 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 25.084 kr.

Den nuværende pris på 27.806 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Audo CPH, Androgyne Spisebord - Mørk Eg - Ø120 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. aug.27.806 kr3.089 kr (10%)
18. jun.30.895 kr10.532,35 kr (52%)
22. mar.20.362,65 kr6.082,35 kr (23%)
6. mar.26.445 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret