Gå til hovedindhold
Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger

Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger

79 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 79 kr hos Lystfisk DK.

Se pris på Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 79 kr.
Lystfisk DK logo
Lystfisk DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: Standard
79 kr
Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger billede

Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger

#html-body [data-pb-style=Y3N9MHO]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll} Savage Gear Flying Minnow Flying Minnow er en unik, klar-til-fangst agn med en fed bevægelse, der vil trigge selv de mest krævende rovfisk. Med små, præcise ryk vil denne agn hurtigt bevæge sig fra venstre til højre gennem vandet, og efterligne et lille byttedyr, der desperat prøver at slippe væk fra de sultne rovfisk. En fantastisk agn til aborre, sandart, gedde og endda havbars 1 stk. klar-til-fangst + ekstra krop Unik bevægelse Ultra-skarp sort-nikkel krog UV-aktive farver 7cm/5g 10cm/8,5g

EAN: 5706301021342Varenr.: 1623252Levering: Standard

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Lystfisk DK79 krPå lagerStandardKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Lystfisk DK, til 79 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Lystfisk DK:
#html-body [data-pb-style=Y3N9MHO]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll} Savage Gear Flying Minnow Flying Minnow er en unik, klar-til-fangst agn med en fed bevægelse, der vil trigge selv de mest krævende rovfisk. Med små, præcise ryk vil denne agn hurtigt bevæge sig fra venstre til højre gennem vandet, og efterligne et lille byttedyr, der desperat prøver at slippe væk fra de sultne rovfisk. En fantastisk agn til aborre, sandart, gedde og endda havbars 1 stk. klar-til-fangst + ekstra krop Unik bevægelse Ultra-skarp sort-nikkel krog UV-aktive farver 7cm/5g 10cm/8,5g

Specifikationer

Producent
Savage Gear

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger i 125 dage. Den nuværende pris er 79 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Savage Gear Flying Minnow-7cm-Firetiger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr.79 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret