Gå til hovedindhold
Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V

Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V

FlairKompressorEAN: 5704604206817

Billigste pris lige nu: 8.747 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 8747.5 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
-28%8.747,5 kr
Før 12.106,25 kr
Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V billede

Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V

Kompressoren C330/24, der er fri for olie, er udstyret til at producere en luftstrøm på 330 liter i minuttet via en effektiv 3 HK motor. Denne model er særligt velegnet til anvendelse i områder, hvor der kræves ren, oliefri luft. Takket være dens mobile d

EAN: 5704604206817Varenr.: 379606Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk8.747,5 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 8.747 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Kompressoren C330/24, der er fri for olie, er udstyret til at producere en luftstrøm på 330 liter i minuttet via en effektiv 3 HK motor. Denne model er særligt velegnet til anvendelse i områder, hvor der kræves ren, oliefri luft. Takket være dens mobile d

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V i 47 dage. Den nuværende pris er 8.747,5 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Flair kompressor C330/24 330 l/m oliefri 3HK 230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. jul.8.747,5 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret