Gå til hovedindhold
BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm

BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm

BatoBorebitEAN: 5704175485567

Billigste pris lige nu: 42 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 42.74 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
-34%42,74 kr
Før 65 kr
BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm billede

BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm

Dette innovative værktøjssæt består af fem robuste skruetrækkerbits, hver med en standarddimension på 1/4-tomme ved en længde på 25 mm. Disse bits er specielt udviklet til at passe med Pozidriv skruer af typen PZ2, hvilket gør dem yderst versatile og anve

EAN: 5704175485567Varenr.: 276188Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk42,74 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 42 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Borebit.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Dette innovative værktøjssæt består af fem robuste skruetrækkerbits, hver med en standarddimension på 1/4-tomme ved en længde på 25 mm. Disse bits er specielt udviklet til at passe med Pozidriv skruer af typen PZ2, hvilket gør dem yderst versatile og anve

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm i 40 dage. Den nuværende pris er 42,74 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for BATO 1/4" Bits Torsion S4 slag Pz2 x 25mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. jul.42,74 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret