Gå til hovedindhold
Bergen lamelhegn 180x180cm (BxH)

Plus Bergen lamelhegn 180x180cm (BxH)

PlusBergen hegnEAN: 5703393290410
Fra 654 krtil 819 kr
3 forhandlere
· Ny vare

Prisforskel mellem forhandlere: 165 kr (20 %)

Billigste pris lige nu: 654 kr hos Fence-line.dk blandt 3 forhandlere.

Sammenlign priser på Plus Bergen lamelhegn 180x180cm (BxH) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 654 kr. Sammenlign pris og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Fence-line.dk logo
Fence-line.dkBedste pris
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 3-9 dage
654 kr
Til butik
Jmkiil.dk logo
Jmkiil.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 3-9 dage
654 kr
Til butik
Homeshop DK logo
Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud på Plus Bergen lamelhegn 180x180cm (BxH) sorteret efter laveste pris, og find den billigste forhandler. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud på Plus Bergen lamelhegn 180x180cm (BxH) sorteret efter laveste pris. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid for hver forhandler.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Fence-line.dk654 krPå lager3-9 dageKøb
2Jmkiil.dk654 krPå lager3-9 dageKøb
3Homeshop DK819 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 3 danske forhandlere til priser fra 654 kr til 819 kr — en prisforskel på 165 kr (20 %). Billigst er Fence-line.dk (Trustpilot-score 4,5, E-mærket webshop) med leveringstid 3-9 dage.

Beskrivelse

Fra forhandleren Homeshop DK:
Plus Bergen Læhegn 180x180cm - Tryk Impr. Trykimprægneret fyr/gran Ramme: 44x44 mm Lågeramme i limtræ: 44x90 cm Lameller: 7x94 mm riflet Espalierstave: 12x30 mm Maskestørrelse:120x120 mm Rustfrie slagskruer Bredde: 180cm Højde: 180cm Evt. stolper, monteringsbeslag og lågebeslag skal tilkøbes. Bergen er til dig der leder efter et lamelhegn med eller uden espalier. Lamelhegnet er produceret i fyr/gran. Dette hegn er trykimprægneret. Bergen hegn formår at være både enkelt og pyntet. Væ...

Specifikationer

Producent
Plus
Artikelnummer (MPN)
2904-1

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Plus Bergen lamelhegn 180x180cm (BxH) i 103 dage. Den nuværende pris er 654 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Bergen lamelhegn 180x180cm (BxH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Bergen lamelhegn 180x180cm (BxH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj654 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret