Gå til hovedindhold
BUSTER Flåtfjerner (2 stk.)

BUSTER Flåtfjerner (2 stk.)

BUSTERTilbehør til fugleEAN: 5703188334381
69 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 69 kr hos Design for Pets.

Se pris på BUSTER Flåtfjerner (2 stk.)

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 69 kr.
Design for Pets logo
Design for Pets
TrustScore 5 ud af 54,7
På lagerNy vareLevering: 1-2 dage
69 kr
BUSTER Flåtfjerner (2 stk.) billede

BUSTER Flåtfjerner (2 stk.)

BUSTER Flåtfjerner er et pålideligt og enkelt værktøj, der sikrer en skånsom og sikker fjernelse af flåter fra både hunde og katte. Med to forskellige størrelser kan du let vælge det mest velegnede redskab til både små og store flåter, hvilket gør det nem

EAN: 5703188334381Varenr.: 5622Levering: 1-2 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på BUSTER Flåtfjerner (2 stk.) lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på BUSTER Flåtfjerner (2 stk.). Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Design for Pets69 krPå lager1-2 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Design for Pets, til 69 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,7. Produktet hører til kategorien Tilbehør til fugle.

Beskrivelse

Fra forhandleren Design for Pets:
BUSTER Flåtfjerner er et pålideligt og enkelt værktøj, der sikrer en skånsom og sikker fjernelse af flåter fra både hunde og katte. Med to forskellige størrelser kan du let vælge det mest velegnede redskab til både små og store flåter, hvilket gør det nem

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på BUSTER Flåtfjerner (2 stk.) i 174 dage. Den nuværende pris er 69 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for BUSTER Flåtfjerner (2 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for BUSTER Flåtfjerner (2 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.69 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret