Gå til hovedindhold
Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk

RYOM Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk

59 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 59 kr hos Globaltools.dk.

Se pris på RYOM Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 59 kr.
Globaltools.dk logo
Globaltools.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-11 hverdage
59 kr
Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk billede

Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk

Denne taljeblok er designet til at være en central komponent i systemer, hvor reb eller kabler skal håndteres og ledes effektivt. Med sin robuste konstruktion og praktiske design er den en ideel løsning for både professionelle og hobbybrugere, der kræver

EAN: 5703156105289Varenr.: 254919Levering: 2-11 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på RYOM Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på RYOM Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Globaltools.dk59 krPå lager2-11 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Globaltools.dk, til 59 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Globaltools.dk:
Denne taljeblok er designet til at være en central komponent i systemer, hvor reb eller kabler skal håndteres og ledes effektivt. Med sin robuste konstruktion og praktiske design er den en ideel løsning for både professionelle og hobbybrugere, der kræver

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på RYOM Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk i 105 dage. Den nuværende pris er 59 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Galvaniseret blok dobbelt 40 mm 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj59 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret