Gå til hovedindhold
ND Baobabpulver Ø100g.

Natur Drogeriet A/S ND Baobabpulver Ø100g.

Natur Drogeriet A/SEAN: 5703137920344
-5%75,95 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 75 kr hos Helsegrossisten.dk.

Se pris på Natur Drogeriet A/S ND Baobabpulver Ø100g.

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 75.95 kr.
Helsegrossisten.dk
Helsegrossisten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1 dag
-5%75,95 kr
Før 79,95 kr
ND Baobabpulver Ø100g. billede

ND Baobabpulver Ø100g.

Økologisk baobabpulver er rig på C-vitamin og kostfibre. Frugterne fra baobabtræet, også kendt som abebrødtræet, er kilden til dette pulver. Før pulverisering fjernes skallen og kernerne fra frugtkødet. Pulveret har en behagelig smag og kan bruges i smoot

EAN: 5703137920344Varenr.: 14862Levering: 1 dag

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Natur Drogeriet A/S ND Baobabpulver Ø100g. lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Natur Drogeriet A/S ND Baobabpulver Ø100g.. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Helsegrossisten.dk75,95 krPå lager1 dagKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Helsegrossisten.dk, til 75 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Helsegrossisten.dk:
Økologisk baobabpulver er rig på C-vitamin og kostfibre. Frugterne fra baobabtræet, også kendt som abebrødtræet, er kilden til dette pulver. Før pulverisering fjernes skallen og kernerne fra frugtkødet. Pulveret har en behagelig smag og kan bruges i smoot

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Natur Drogeriet A/S ND Baobabpulver Ø100g. i 170 dage. Den nuværende pris er 75,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for ND Baobabpulver Ø100g.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for ND Baobabpulver Ø100g. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.75,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret