Gå til hovedindhold
PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539

PN beslag PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539

PN beslagSikringEAN: 5701984163303
65 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 65 kr hos Homeshop DK.

Se pris på PN beslag PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 65 kr.
Homeshop DK logo
Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
65 kr
PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539 billede

PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539

Pn sikringsbeslag v. HVID-5232821 - 385020539 Sikringsbeslaget er en enkel og robust løsning til at begrænse, hvor langt et vindue eller en dør kan åbnes. Det bruges som børne‑ og luftesikring, så vinduet kun kan åbnes få centimeter, og samtidig giver det ekstra tryghed ved at forhindre ubudne gæster i at få fuld adgang, mens man lufter ud. Design og materiale Beslaget er pulverlakeret i hvid, hvilket giver en slidstærk og vejrbestandig overflade, som matcher de fleste rammer og karme. Den pu.

EAN: 5701984163303Varenr.: 5232821

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på PN beslag PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på PN beslag PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Homeshop DK65 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Homeshop DK, til 65 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6 og E-mærket webshop.

Beskrivelse

Fra forhandleren Homeshop DK:
Pn sikringsbeslag v. HVID-5232821 - 385020539 Sikringsbeslaget er en enkel og robust løsning til at begrænse, hvor langt et vindue eller en dør kan åbnes. Det bruges som børne‑ og luftesikring, så vinduet kun kan åbnes få centimeter, og samtidig giver det ekstra tryghed ved at forhindre ubudne gæster i at få fuld adgang, mens man lufter ud. Design og materiale Beslaget er pulverlakeret i hvid, hvilket giver en slidstærk og vejrbestandig overflade, som matcher de fleste rammer og karme. Den pu...

Specifikationer

Producent
PN beslag
Artikelnummer (MPN)
385020539

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på PN beslag PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539 i 136 dage. Den nuværende pris er 65 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for PN Sikringsbeslag V. Hvid - 385020539 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr.65 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret