Gå til hovedindhold
Proactive t-shirt i bambus i sort til herre

Proactive t-shirt i bambus i sort til herre

ProActiveUndertøjEAN: 5701586030737

Billigste pris lige nu: 199 kr hos Sokkeposten DK.

Se pris på Proactive t-shirt i bambus i sort til herre

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 199 kr.
Sokkeposten DK logo
Sokkeposten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
På lagerNy vareLevering: 1 dag
-20%199 kr
Før 249 kr
Proactive t-shirt i bambus i sort til herre billede

Proactive t-shirt i bambus i sort til herre

Proactive T-shirt er skabt med en eksklusiv bambus kvalitet, der tilfører blødhed og en naturlig åndbarhed, samtidig med at den regulerertemperaturen. Den byder på en fremragende kvalitet og en ideel pasform, og dener tilgængelig i et udvalg af farver.

EAN: 5701586030737Varenr.: 3197-30699Levering: 1 dag

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Proactive t-shirt i bambus i sort til herre lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Proactive t-shirt i bambus i sort til herre. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Sokkeposten DK199 krPå lager1 dagKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Sokkeposten DK, til 199 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,1. Produktet hører til kategorien Undertøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Sokkeposten DK:
Proactive T-shirt er skabt med en eksklusiv bambus kvalitet, der tilfører blødhed og en naturlig åndbarhed, samtidig med at den regulerertemperaturen. Den byder på en fremragende kvalitet og en ideel pasform, og dener tilgængelig i et udvalg af farver.

Specifikationer

Producent
ProActive
Materiale
65% Viskose (Bambus), 30% Bomuld, 5% Elastan
Størrelse
4XL

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Proactive t-shirt i bambus i sort til herre i 53 dage. Den nuværende pris er 199 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Proactive t-shirt i bambus i sort til herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Proactive t-shirt i bambus i sort til herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jul.199 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret