Gå til hovedindhold
Studio 100 - Bumba Ball 23cm

Studio 100 - Bumba Ball 23cm

Studio 100UdelegetøjEAN: 5414233249801
62 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 62 kr hos Proshop DK.

Se pris på Studio 100 - Bumba Ball 23cm

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 62 kr.
Proshop DK logo
Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
62 kr
Studio 100 - Bumba Ball 23cm billede

Studio 100 - Bumba Ball 23cm

Bumba og hans venner elsker at lege med bolden. Også dig? Bumba-bolden er 23 centimeter stor og leveres tom. Fremstillet af vinyl.

EAN: 5414233249801Varenr.: 3324686

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Studio 100 - Bumba Ball 23cm lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Studio 100 - Bumba Ball 23cm. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Proshop DK62 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Proshop DK, til 62 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Udelegetøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Proshop DK:
Bumba og hans venner elsker at lege med bolden. Også dig? Bumba-bolden er 23 centimeter stor og leveres tom. Fremstillet af vinyl.

Specifikationer

Producent
Studio 100
Artikelnummer (MPN)
MEBU00005501

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Studio 100 - Bumba Ball 23cm i 144 dage. Den nuværende pris er 62 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Studio 100 - Bumba Ball 23cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Studio 100 - Bumba Ball 23cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr.62 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret