Gå til hovedindhold
Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g

Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g

Middle EastEAN: 5411944363604
-31%22 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 32 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 22 kr hos Worldmart.

Se pris på Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 22 kr.
Worldmart logo
Worldmart
TrustScore 5 ud af 54,6
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-2 hverdage
-31%22 kr
Før 32 kr
Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g billede

Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g

Sebahat Hindbærmarmelade er en lækker frugtmarmelade med saftige og smagfulde hindbær - en fyldig og frugtagtig smag, der er elsket af mange. Brug marmeladen som et lækkert pålæg på brød og bagværk, som fyld i kager og desserter eller som smagsgiver i sau

EAN: 5411944363604Varenr.: 47216Levering: 1-2 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Worldmart22 krIkke på lager1-2 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Worldmart, til 22 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6.

Beskrivelse

Fra forhandleren Worldmart:
Sebahat Hindbærmarmelade er en lækker frugtmarmelade med saftige og smagfulde hindbær - en fyldig og frugtagtig smag, der er elsket af mange. Brug marmeladen som et lækkert pålæg på brød og bagværk, som fyld i kager og desserter eller som smagsgiver i sau

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g i 101 dage. Den nuværende pris er 22 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Madspildsvare: Sebahat Hindbærmarmelade 360 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj22 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret