Gå til hovedindhold
Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red

Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red

EurekaUdelegetøjEAN: 5407005158241
114 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 114 kr hos Proshop DK.

Se pris på Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 114 kr.
Proshop DK logo
Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
114 kr
Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red billede

Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red

Skab de sejeste stunts med Spin & Fly. Denne frisbee kan ikke kastes. Elastikken og dens roterende bevægelser giver dig mulighed for at lave seje tricks med brættet.

EAN: 5407005158241Varenr.: 3368212

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Proshop DK114 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Proshop DK, til 114 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Udelegetøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Proshop DK:
Skab de sejeste stunts med Spin & Fly. Denne frisbee kan ikke kastes. Elastikken og dens roterende bevægelser giver dig mulighed for at lave seje tricks med brættet.

Specifikationer

Producent
Eureka
Artikelnummer (MPN)
515824

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red i 146 dage. Den nuværende pris er 114 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Eureka - Acrobat Spin & Fly Juggling Frisbee - Red de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. apr.114 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret