Gå til hovedindhold
Barber Cape

Barber Cape

Tilbehør til økserEAN: 5391535950652
399,95 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 399 kr hos Pomp & Co. Danmark.

Se pris på Barber Cape

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 399.95 kr.
Pomp & Co. Danmark logo
Pomp & Co. Danmark
TrustScore 5 ud af 54,8
På lagerNy vareLevering: 1-2 dage
399,95 kr
Barber Cape billede

Barber Cape

En barber- eller frisørkappe fra Pomp & Co. er det ultimative valg for mænd, der ønsker at opnå en professionel klipning og barberoplevelse derhjemme. Det er en traditionel mørk kappe i højeste kvalitet i blødt og åndbart materiale, der er designet til at

EAN: 5391535950652Varenr.: 703Levering: 1-2 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Barber Cape lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Barber Cape. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Pomp & Co. Danmark399,95 krPå lager1-2 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Pomp & Co. Danmark, til 399 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8. Produktet hører til kategorien Tilbehør til økser.

Beskrivelse

Fra forhandleren Pomp & Co. Danmark:
En barber- eller frisørkappe fra Pomp & Co. er det ultimative valg for mænd, der ønsker at opnå en professionel klipning og barberoplevelse derhjemme. Det er en traditionel mørk kappe i højeste kvalitet i blødt og åndbart materiale, der er designet til at

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Barber Cape i 175 dage. Den nuværende pris er 399,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Barber Cape. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Barber Cape de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.399,95 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret