Gå til hovedindhold
Abido Karsefrø 50 g

Abido Karsefrø 50 g

Middle EastEAN: 5283001111684
15 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 15 kr hos Worldmart.

Se pris på Abido Karsefrø 50 g

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 15 kr.
Worldmart logo
Worldmart
TrustScore 5 ud af 54,6
Ikke på lagerNy vareLevering: 1-2 hverdage
15 kr
Abido Karsefrø 50 g billede

Abido Karsefrø 50 g

Abido Karsefrø er en hurtigt spirende plante, der er kendt for sin karakteristiske skarpe og peberagtige smag, der giver en pikant smag i forskellige retter. Brug frøene i salater, omeletter, supper og lignende.

EAN: 5283001111684Varenr.: 38615Levering: 1-2 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Abido Karsefrø 50 g lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Abido Karsefrø 50 g. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Worldmart15 krIkke på lager1-2 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Worldmart, til 15 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6.

Beskrivelse

Fra forhandleren Worldmart:
Abido Karsefrø er en hurtigt spirende plante, der er kendt for sin karakteristiske skarpe og peberagtige smag, der giver en pikant smag i forskellige retter. Brug frøene i salater, omeletter, supper og lignende.

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Abido Karsefrø 50 g i 170 dage. Den nuværende pris er 15 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Abido Karsefrø 50 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Abido Karsefrø 50 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.15 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret