Gå til hovedindhold
Broche - livets træ, sort/guld/røde sten

Broche - livets træ, sort/guld/røde sten

KjolerEAN: 5281410567290
159 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 159 kr hos Lili Marleen. Historisk lavpris: 149 kr (marts 2026).

Se pris på Broche - livets træ, sort/guld/røde sten

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 159 kr.
Lili Marleen logo
Lili Marleen
TrustScore 3.5 ud af 53,3
På lagerNy vareLevering: 1-3 dage
159 kr
Broche - livets træ, sort/guld/røde sten billede

Broche - livets træ, sort/guld/røde sten

EAN: 5281410567290Varenr.: 410567290Levering: 1-3 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Broche - livets træ, sort/guld/røde sten lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Broche - livets træ, sort/guld/røde sten. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Lili Marleen159 krPå lager1-3 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Lili Marleen, til 159 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,3. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 149 kr. Produktet hører til kategorien Kjoler.

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
149 kr
Normalpris
156 kr
Lige nu
159 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Broche - livets træ, sort/guld/røde sten i 170 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 156 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Broche - livets træ, sort/guld/røde sten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Broche - livets træ, sort/guld/røde sten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj159 kr10 kr (7%)
14. mar.149 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret