Gå til hovedindhold
Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar

Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar

Urban BarBarudstyrEAN: 5060511233675
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 159 kr hos Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør. Historisk lavpris: 119 kr (maj 2026).

Se pris på Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 159 kr.
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør logo
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 1-3 hverdage
159 kr
Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar billede

Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar

EAN: 5060511233675Varenr.: 12380Levering: 1-3 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør159 krPå lager1-3 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør, til 159 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6 og E-mærket webshop. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 119 kr. Produktet hører til kategorien Barudstyr.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 159 kr ligger tæt på normalprisen (157 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
119 kr
Normalpris
157 kr
Lige nu
159 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar i 174 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 157 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Coley Strainer Tattoo 15.5cm Urban Bar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj159 kr40 kr (20%)
6. maj199 kr80 kr (67%)
2. maj119 kr50 kr (30%)
23. apr.169 kr20 kr (13%)
10. mar.149 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret