Gå til hovedindhold
Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort

Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort

StanleyLommelygterEAN: 5060285170039

Billigste pris lige nu: 109 kr hos Teknikproffset DK.

Se pris på Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 109 kr.
Teknikproffset DK logo
Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
På lagerNy vareLevering: 2-4 dage
-52%109 kr
Før 229 kr
Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort billede

Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort

Denne 3W lommelygte fra Stanley har ultraklare LED'er. Lommelygten er lille og nem at bruge. Det gør den ideel til at tage med på tur, camping og i hjemmet. FUNKTIONER, Lommelygte med ultralysstærke 3W LED'er, Lysstyrke på 300 lumen. Lille og nem at bruge. SPECIFIKATIONER, Mærke: Stanley, Farve: Sort, Materiale: ABS plast, Hus til LED-lommelygte: aluminium, Lystype: LED, Lysstyrke: 300 lumen, Vandtæt: Ja, Antal lysdioder: 3, Arbejdstid: Op til 13 timer, 3 tilstande: Lav, høj og slukket, Lystype: LED, Dimensioner lommelygte: 13x7x16,5cm, Strømforsyning: 4x AAA-batterier (medfølger ikke, ), Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

EAN: 5060285170039Varenr.: 38-97264Levering: 2-4 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Teknikproffset DK109 krPå lager2-4 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Teknikproffset DK, til 109 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,2. Produktet hører til kategorien Lommelygter.

Beskrivelse

Fra forhandleren Teknikproffset DK:
Denne 3W lommelygte fra Stanley har ultraklare LED'er. Lommelygten er lille og nem at bruge. Det gør den ideel til at tage med på tur, camping og i hjemmet. FUNKTIONER, Lommelygte med ultralysstærke 3W LED'er, Lysstyrke på 300 lumen. Lille og nem at bruge. SPECIFIKATIONER, Mærke: Stanley, Farve: Sort, Materiale: ABS plast, Hus til LED-lommelygte: aluminium, Lystype: LED, Lysstyrke: 300 lumen, Vandtæt: Ja, Antal lysdioder: 3, Arbejdstid: Op til 13 timer, 3 tilstande: Lav, høj og slukket, Lystype: LED, Dimensioner lommelygte: 13x7x16,5cm, Strømforsyning: 4x AAA-batterier (medfølger ikke, ), Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Specifikationer

Producent
Stanley

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort i 64 dage. Den nuværende pris er 109 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Stanley LED-lommelygte, 3W, 300 Lumen, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. jun.109 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret