Gå til hovedindhold
Byggehjelm Gul - One size

Rubies Costumes Byggehjelm Gul - One size

Rubies CostumesFest og fejringEAN: 5059513248138
39,9 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 39 kr hos Partyking DK.

Se pris på Rubies Costumes Byggehjelm Gul - One size

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 39.9 kr.
Partyking DK logo
Partyking DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
På lagerNy vareLevering: standard
39,9 kr
Byggehjelm Gul - One size billede

Byggehjelm Gul - One size

Uanset om der står nollning eller byggetema på programmet til festen, er denne gule byggehjelm et oplagt valg! Den klare gule farve gør, at du straks skiller dig ud i mængden, og hjelmen passer perfekt til alt fra sjove gruppeudklædninger til spex, festival og temafester, hvor der gerne må være lidt ekstra kaos og sjov! Byggehjelm Gul er en klassisk hjelm i plast med justerbar hagerem for en behagelig pasform. Perfekt til byggetema, festival, studenteraktiviteter, nollning og sjove gruppeudklædninger. Hjelmen er beregnet som udklædningsfestartikel og fungerer glimrende sammen med arbejdstøjsoverall, refleksvest og andre byggeinspirerede accessories. Materiale: Plast Hovedomkreds: ca. 57 cm Justerbar hagerem One size (voksenstørrelse) Udklædningsfestartikel

EAN: 5059513248138Varenr.: 114464-1Levering: standard

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Rubies Costumes Byggehjelm Gul - One size lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Rubies Costumes Byggehjelm Gul - One size. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Partyking DK39,9 krPå lagerstandardKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Partyking DK, til 39 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,3. Produktet hører til kategorien Fest og fejring.

Beskrivelse

Fra forhandleren Partyking DK:
Uanset om der står nollning eller byggetema på programmet til festen, er denne gule byggehjelm et oplagt valg! Den klare gule farve gør, at du straks skiller dig ud i mængden, og hjelmen passer perfekt til alt fra sjove gruppeudklædninger til spex, festival og temafester, hvor der gerne må være lidt ekstra kaos og sjov! Byggehjelm Gul er en klassisk hjelm i plast med justerbar hagerem for en behagelig pasform. Perfekt til byggetema, festival, studenteraktiviteter, nollning og sjove gruppeudklædninger. Hjelmen er beregnet som udklædningsfestartikel og fungerer glimrende sammen med arbejdstøjsoverall, refleksvest og andre byggeinspirerede accessories. Materiale: Plast Hovedomkreds: ca. 57 cm Justerbar hagerem One size (voksenstørrelse) Udklædningsfestartikel

Specifikationer

Producent
Rubies Costumes
Artikelnummer (MPN)
80566

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Rubies Costumes Byggehjelm Gul - One size i 107 dage. Den nuværende pris er 39,9 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Byggehjelm Gul - One size. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Byggehjelm Gul - One size de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj39,9 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret