Gå til hovedindhold
Migatronic Plexiglas 110X90

Migatronic Plexiglas 110X90

MigatronicLegetøjEAN: 5033848013654
43,75 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 43 kr hos Specialbutikken.

Se pris på Migatronic Plexiglas 110X90

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 43.75 kr.
Specialbutikken logo
Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 2-5 hverdage
43,75 kr
Migatronic Plexiglas 110X90 billede

Migatronic Plexiglas 110X90

Udvendig beskyttelsesglas 110x90 mm fra Migatronic A/S. Passer til Migatronic Focus2 ADF hjelme. Udviklet med plexiglas af Migatronic A/S, der er kendt for sin gode kvalitet indenfor svejsning og svejseudstyr.

EAN: 5033848013654Varenr.: 2717572Levering: 2-5 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Migatronic Plexiglas 110X90 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Migatronic Plexiglas 110X90. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Specialbutikken43,75 krPå lager2-5 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Specialbutikken, til 43 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,8 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Legetøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Specialbutikken:
Udvendig beskyttelsesglas 110x90 mm fra Migatronic A/S. Passer til Migatronic Focus2 ADF hjelme. Udviklet med plexiglas af Migatronic A/S, der er kendt for sin gode kvalitet indenfor svejsning og svejseudstyr.

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Migatronic Plexiglas 110X90 i 175 dage. Den nuværende pris er 43,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Migatronic Plexiglas 110X90. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Migatronic Plexiglas 110X90 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.43,75 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret