Gå til hovedindhold
Oki Toner Sort 3k - B4400/4600

Oki Toner Sort 3k - B4400/4600

OKITonere og inkjetpatronerEAN: 5031713035404
Tæt på normalprisen

Billigste pris lige nu: 931 kr hos Dustin DK. Historisk lavpris: 632 kr (juni 2026).

Se pris på Oki Toner Sort 3k - B4400/4600

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 931 kr.
Dustin DK logo
Dustin DK
TrustScore 3 ud af 53,0
På lagerNy vare
-0%931 kr
Før 931,25 kr
Oki Toner Sort 3k - B4400/4600 billede

Oki Toner Sort 3k - B4400/4600

Original OKI-toner sikrer ensartet sort udskrivning til hverdagsdokumenter Kapacitet på 3000 sider reducerer udskiftningshyppigheden og holder omkostningerne nede Designet til B4400- og B4600-printere for hurtige, problemfri skift Enkeltpakkeformat forenkler lagerstyringen, nem at opbevare og udskifte

EAN: 5031713035404Varenr.: 5010110240

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Oki Toner Sort 3k - B4400/4600 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Oki Toner Sort 3k - B4400/4600. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Dustin DK931 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Dustin DK, til 931 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 632 kr. Produktet hører til kategorien Tonere og inkjetpatroner.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 931 kr ligger tæt på normalprisen (913 kr). Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Dustin DK:
Original OKI-toner sikrer ensartet sort udskrivning til hverdagsdokumenter Kapacitet på 3000 sider reducerer udskiftningshyppigheden og holder omkostningerne nede Designet til B4400- og B4600-printere for hurtige, problemfri skift Enkeltpakkeformat forenkler lagerstyringen, nem at opbevare og udskifte

Specifikationer

Producent
OKI
Artikelnummer (MPN)
43502302

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
632 kr
Normalpris
913 kr
Lige nu
931 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Oki Toner Sort 3k - B4400/4600 i 85 dage. Laveste pris i perioden er 632 kr (registreret d. 7. juni 2026), højeste er 931 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 913 kr.

Den nuværende pris på 931 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Oki Toner Sort 3k - B4400/4600. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Oki Toner Sort 3k - B4400/4600 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. jun.931 kr299 kr (47%)
7. jun.632 kr299 kr (32%)
6. jun.931 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret