Gå til hovedindhold
Malibu After Sun Body Butter 300ml

Malibu After Sun Body Butter 300ml

MalibuSolbeskyttelseEAN: 5025135121371
6 % over normalprisen

Billigste pris lige nu: 85 kr hos Teknikproffset DK. Historisk lavpris: 69 kr (juni 2026).

Se pris på Malibu After Sun Body Butter 300ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 85 kr.
Teknikproffset DK logo
Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
På lagerNy vareLevering: 4-6 dage
-14%85 kr
Før 99 kr
Malibu After Sun Body Butter 300ml billede

Malibu After Sun Body Butter 300ml

Malibu After Sun Body Butter is a luxurious and nourishing body butter that is specially developed to soothe and moisturize the skin after sun exposure. The rich formula helps to keep the skin soft and supple, while preventing flaking and helping to prolong your tan.300 ml.

EAN: 5025135121371Varenr.: D45425Levering: 4-6 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Malibu After Sun Body Butter 300ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Malibu After Sun Body Butter 300ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Teknikproffset DK85 krPå lager4-6 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Teknikproffset DK, til 85 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,2. Den laveste pris, PriceTracker har målt, er 69 kr.

Er prisen god lige nu?

Den nuværende pris på 85 kr er 6 % over normalprisen (80 kr). Prisen har tidligere været nede på 69 kr — overvej at afvente et prisfald. Se hele prisudviklingen.

Opret en prisagent og få besked ved prisfald

Beskrivelse

Fra forhandleren Teknikproffset DK:
Malibu After Sun Body Butter is a luxurious and nourishing body butter that is specially developed to soothe and moisturize the skin after sun exposure. The rich formula helps to keep the skin soft and supple, while preventing flaking and helping to prolong your tan.300 ml.

Specifikationer

Producent
Malibu

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
69 kr
Normalpris
80 kr
Lige nu
85 kr

PriceTracker har fulgt prisen på Malibu After Sun Body Butter 300ml i 88 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 19. juni 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 80 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Malibu After Sun Body Butter 300ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Malibu After Sun Body Butter 300ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. jul.85 kr16 kr (23%)
19. jun.69 kr16 kr (19%)
16. jun.85 kr3 kr (4%)
3. jun.82 kr5 kr (6%)
29. maj87 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret