Gå til hovedindhold
Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml

Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml

SensaiHudplejeEAN: 4973167019894
930 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 930 kr hos NordicFeel DK.

Se pris på Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 930 kr.
NordicFeel DK logo
NordicFeel DK
TrustScore 4 ud af 53,7
På lagerNy vare
930 kr
Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml billede

Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml

Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml Dette eksklusive plejesæt er skræddersyet til de områder, der ofte afslører de første tegn på aldring: halsen, dekolletagen, hænderne og læberne. Sættet kombinerer Sensais avancerede teknologi med silkebløde teksturer for at give huden en fastere, glattere og mere ungdommelig udstråling. Hvad er inkluderet? Sættet indeholder tre målrettede produkter, der arbejder i synergi for at løfte og forfine din hud. Kernen i sættet er Throat & Bust Lifting Effect, en cremet gelé, der føles let og forfriskende ved påføring og efterlader huden på halsen og brystet med en silkeblød finish. Suppleret af en nærende håndcreme og den ikoniske læbebehandling, får du en komplet rutine, der smelter ind i huden og giver en øjeblikkelig følelse af luksus og pleje. Passar til Moden hud · Tab af fasthed · Alle hudtyper · Gave · Anti-age Vad gør den unik? Indeholder Throat & Bust Lifting Effect, der giver et synligt løft og forbedrer hudens elasticitet i dekolletagen Beriget med Koishimaru Silk, der fremmer hyaluronsyre-produktionen for intens og dybdegående fugt Intensive Hand Treatment modvirker tørhed og giver hænderne et velplejet, glat udseende Total Lip Treatment arbejder målrettet på at minimere fine linjer omkring læberne og give naturlig fylde En komplet luksusbehandling samlet i ét sæt, der adresserer specifikke aldringstegn effektivt Vanliga frågor Hvad indeholder Sensai Neck & Decollette Care Limited Set? Dette limited edition-sæt indeholder en fuld størrelse Throat & Bust Lifting Effect (100 ml) samt luksuriøse rejsestørrelser af Intensive Hand Treatment (20 ml) og Total Lip Treatment (5 ml). Det er den perfekte kombination til at pleje de mest eksponerede områder på kroppen. Hvem passer Sensai Neck & Decollette Care Limited Set til? Sættet er ideelt til alle, der ønsker at forebygge eller behandle tegn på aldring på hals, bryst, læber og hænder. Det er særligt velegnet som en luksuriøs gave til én, du holder af, eller som en eksklusiv selvforkæmlelse til din egen anti-age rutine.

EAN: 4973167019894Varenr.: 196766

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1NordicFeel DK930 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, NordicFeel DK, til 930 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,7. Produktet hører til kategorien Hudpleje.

Beskrivelse

Fra forhandleren NordicFeel DK:
Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml Dette eksklusive plejesæt er skræddersyet til de områder, der ofte afslører de første tegn på aldring: halsen, dekolletagen, hænderne og læberne. Sættet kombinerer Sensais avancerede teknologi med silkebløde teksturer for at give huden en fastere, glattere og mere ungdommelig udstråling. Hvad er inkluderet? Sættet indeholder tre målrettede produkter, der arbejder i synergi for at løfte og forfine din hud. Kernen i sættet er Throat & Bust Lifting Effect, en cremet gelé, der føles let og forfriskende ved påføring og efterlader huden på halsen og brystet med en silkeblød finish. Suppleret af en nærende håndcreme og den ikoniske læbebehandling, får du en komplet rutine, der smelter ind i huden og giver en øjeblikkelig følelse af luksus og pleje. Passar til Moden hud · Tab af fasthed · Alle hudtyper · Gave · Anti-age Vad gør den unik? Indeholder Throat & Bust Lifting Effect, der giver et synligt løft og forbedrer hudens elasticitet i dekolletagen Beriget med Koishimaru Silk, der fremmer hyaluronsyre-produktionen for intens og dybdegående fugt Intensive Hand Treatment modvirker tørhed og giver hænderne et velplejet, glat udseende Total Lip Treatment arbejder målrettet på at minimere fine linjer omkring læberne og give naturlig fylde En komplet luksusbehandling samlet i ét sæt, der adresserer specifikke aldringstegn effektivt Vanliga frågor Hvad indeholder Sensai Neck & Decollette Care Limited Set? Dette limited edition-sæt indeholder en fuld størrelse Throat & Bust Lifting Effect (100 ml) samt luksuriøse rejsestørrelser af Intensive Hand Treatment (20 ml) og Total Lip Treatment (5 ml). Det er den perfekte kombination til at pleje de mest eksponerede områder på kroppen. Hvem passer Sensai Neck & Decollette Care Limited Set til? Sættet er ideelt til alle, der ønsker at forebygge eller behandle tegn på aldring på hals, bryst, læber og hænder. Det er særligt velegnet som en luksuriøs gave til én, du holder af, eller som en eksklusiv selvforkæmlelse til din egen anti-age rutine.

Specifikationer

Producent
Sensai
Størrelse
125 ml
Artikelnummer (MPN)
196766

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml i 153 dage. Den nuværende pris er 930 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Sensai Neck & Decollette Care Limited Set 125 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. mar.930 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret