Gå til hovedindhold
SRG-BLS Version2 Servo Detachable

WITTMAX SRG-BLS Version2 Servo Detachable

1.253 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 1.253 kr hos CS MEGASTORE DK.

Se pris på WITTMAX SRG-BLS Version2 Servo Detachable

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 1253 kr.
CS MEGASTORE DK logo
CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
På lagerNy vareLevering: 4 dage
1.253 kr
SRG-BLS Version2 Servo Detachable billede

SRG-BLS Version2 Servo Detachable

EAN: 4944683029094Varenr.: 1691320Levering: 4 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på WITTMAX SRG-BLS Version2 Servo Detachable lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på WITTMAX SRG-BLS Version2 Servo Detachable. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1CS MEGASTORE DK1.253 krPå lager4 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, CS MEGASTORE DK, til 1.253 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,2 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien TV – reservedele og tilbehør.

Specifikationer

Producent
WITTMAX
Artikelnummer (MPN)
4944683029094

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
1.253 kr
Normalpris
1.255 kr
Lige nu
1.253 kr

PriceTracker har fulgt prisen på WITTMAX SRG-BLS Version2 Servo Detachable i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.253 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 1.262 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 1.255 kr.

Den nuværende pris på 1.253 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for SRG-BLS Version2 Servo Detachable. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for SRG-BLS Version2 Servo Detachable de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr.1.253 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret