Gå til hovedindhold
Shimano Klinge FC-M785

Shimano Klinge FC-M785

-22%139 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 179 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 139 kr hos Cykelexperten.dk.

Se pris på Shimano Klinge FC-M785

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 139 kr.
Cykelexperten.dk logo
Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ikke på lagerNy vare
-22%139 kr
Før 179 kr
Shimano Klinge FC-M785 billede

Shimano Klinge FC-M785

Klinge FC-M785 - 64mm Sort 10-sp 26T Deore XT M785

EAN: 4524667947516Varenr.: Y1ML26000

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Shimano Klinge FC-M785 lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Shimano Klinge FC-M785. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Cykelexperten.dk139 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Cykelexperten.dk, til 139 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,5 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Kamera – reservedele og tilbehør.

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Shimano Klinge FC-M785 i 100 dage. Den nuværende pris er 139 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Shimano Klinge FC-M785. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Shimano Klinge FC-M785 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj139 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret