Gå til hovedindhold
Womanizer Liberty by Lily Allen

Womanizer Liberty by Lily Allen

WomanizerFor herEAN: 4251460606479
-38%495 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 799 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 495 kr hos Woome.dk.

Se pris på Womanizer Liberty by Lily Allen

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 495 kr.
Woome.dk logo
Woome.dk
TrustScore 3 ud af 52,9
Ikke på lagerNy vare
-38%495 kr
Før 799 kr
Womanizer Liberty by Lily Allen billede

Womanizer Liberty by Lily Allen

- Vandtæt - 6 intensitetsfunktioner - Patenterad Pleasure Air Technology - Perfekt når du rejser - Luksuriøst og stilrent design Piger, gør jer klar, for nu er den her!Liberty er en klitorisstimulator, der garanterer vidunderlig stimulering.En fantastisk sugefunktion, og forsigtig masserende luftbølger, fører til en helt ny orgasmisk oplevelse.Seks forskellige intensitetsniveauer, gør det nemt at skræddersy nydelsen, præcis som du ønsker.Med et diskret design og stille motor.Den er også vandtæt, genopladeligt, let at rengøre og leveres med et ekstra hoved til bedre stimulus i en større variant.

EAN: 4251460606479Varenr.: WOM-6479

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Womanizer Liberty by Lily Allen lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Womanizer Liberty by Lily Allen. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Woome.dk495 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Woome.dk, til 495 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 2,9.

Beskrivelse

Fra forhandleren Woome.dk:
- Vandtæt - 6 intensitetsfunktioner - Patenterad Pleasure Air Technology - Perfekt når du rejser - Luksuriøst og stilrent design Piger, gør jer klar, for nu er den her!Liberty er en klitorisstimulator, der garanterer vidunderlig stimulering.En fantastisk sugefunktion, og forsigtig masserende luftbølger, fører til en helt ny orgasmisk oplevelse.Seks forskellige intensitetsniveauer, gør det nemt at skræddersy nydelsen, præcis som du ønsker.Med et diskret design og stille motor.Den er også vandtæt, genopladeligt, let at rengøre og leveres med et ekstra hoved til bedre stimulus i en større variant.

Specifikationer

Producent
Womanizer

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Womanizer Liberty by Lily Allen i 110 dage. Den nuværende pris er 495 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Womanizer Liberty by Lily Allen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Womanizer Liberty by Lily Allen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj495 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret