Gå til hovedindhold
Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød

SOBUY Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød

SOBUYLiggestole & havesengeEAN: 4251388609774
2.399 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 2.399 kr hos Lammeuld.dk.

Se pris på SOBUY Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 2399 kr.
Lammeuld.dk logo
Lammeuld.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ikke på lagerNy vareLevering: 3-6 dage
2.399 kr
Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød billede

Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød

Komfortabel liggestol til haven Specifikationer: Struktur: rustfri aluminium, belagt med pulverlakeret jern Tag og liggeflade er vandtæt og UV-beskyttet i Oxford-stof Støtteflade: B97 * L207 cm Stor stabilitet, maksimal belastning: 200 kg Vægt 28 kg Med

EAN: 4251388609774Varenr.: OGS44-RLevering: 3-6 dage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på SOBUY Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på SOBUY Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Lammeuld.dk2.399 krIkke på lager3-6 dageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Lammeuld.dk, til 2.399 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4.

Beskrivelse

Fra forhandleren Lammeuld.dk:
Komfortabel liggestol til haven Specifikationer: Struktur: rustfri aluminium, belagt med pulverlakeret jern Tag og liggeflade er vandtæt og UV-beskyttet i Oxford-stof Støtteflade: B97 * L207 cm Stor stabilitet, maksimal belastning: 200 kg Vægt 28 kg Med

Specifikationer

Farve
Rød

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på SOBUY Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød i 140 dage. Den nuværende pris er 2.399 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Liggestol med hjul, 97 x 207 cm, rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr.2.399 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret