Gå til hovedindhold
WELCOME Søjle Springvand

Koeko WELCOME Søjle Springvand

KoekoSpringvand til havenEAN: 4250976585049
-22%3.450 kr
1 forhandler
· Ny vare
Før 4.450 krTidsbegrænset tilbud

Billigste pris lige nu: 3.450 kr hos Vandfontæne-shop.dk.

Se pris på Koeko WELCOME Søjle Springvand

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 3450 kr.
Vandfontæne-shop.dk logo
Vandfontæne-shop.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
På lagerNy vareLevering: 3-10 hverdage
-22%3.450 kr
Før 4.450 kr
WELCOME Søjle Springvand billede

WELCOME Søjle Springvand

WELCOME Søjle Springvand • Høj kvalitets springvand med 3 søjler lavet af rustfrit stål V2A• Egner sig til både indendørs og udendørs brug. Står på en flot stål fod som samtidig fungerer som vandbeholder/bassin• Byder velkommen som blikfang

EAN: 4250976585049Varenr.: 3756Levering: 3-10 hverdage

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Koeko WELCOME Søjle Springvand lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Koeko WELCOME Søjle Springvand. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Vandfontæne-shop.dk3.450 krPå lager3-10 hverdageKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Vandfontæne-shop.dk, til 3.450 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 3,1.

Beskrivelse

Fra forhandleren Vandfontæne-shop.dk:
WELCOME Søjle Springvand • Høj kvalitets springvand med 3 søjler lavet af rustfrit stål V2A• Egner sig til både indendørs og udendørs brug. Står på en flot stål fod som samtidig fungerer som vandbeholder/bassin• Byder velkommen som blikfang

Specifikationer

Farve
Stål

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Koeko WELCOME Søjle Springvand i 174 dage. Den nuværende pris er 3.450 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for WELCOME Søjle Springvand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for WELCOME Søjle Springvand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar.3.450 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret