Gå til hovedindhold
Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml

Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml

Sans SoucisHudplejeEAN: 4086200258126
345 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 345 kr hos Lyko DK.

Se pris på Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 345 kr.
Lyko DK logo
Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Ikke på lagerNy vare
345 kr
Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml billede

Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml

Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10ml er et nærende, vegansk serum, der styrker og stimulerer væksten af både øjenvipper og øjenbryn. Det effektive produkt er baseret på naturlige ingredienser og passer til alle hudtyper – selv sensitiv hud. Med regelmæssig brug bliver vipper og bryn synligt fyldigere, længere og mere definerede. Serummet er parfumefrit og indeholder ingen hormoner, hvilket gør det skånsomt og sikkert selv ved sensitivitet. Til hvem: Perfekt til alle, der vil fremme væksten af vipper og bryn – især ved tyndere hårvækst eller efter for eksempel vippeextensions. Anvendelse:Påfør morgen og aften efter at have vasket ansigtet, langs vippekanten og på øjenbrynene, med en eyeliner-lignende bevægelse. Bruges regelmæssigt for bedste resultat. Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml

EAN: 4086200258126Varenr.: 1846-371-0010

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Lyko DK345 krIkke på lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Lyko DK, til 345 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 2,6. Produktet hører til kategorien Hudpleje.

Beskrivelse

Fra forhandleren Lyko DK:
Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10ml er et nærende, vegansk serum, der styrker og stimulerer væksten af både øjenvipper og øjenbryn. Det effektive produkt er baseret på naturlige ingredienser og passer til alle hudtyper – selv sensitiv hud. Med regelmæssig brug bliver vipper og bryn synligt fyldigere, længere og mere definerede. Serummet er parfumefrit og indeholder ingen hormoner, hvilket gør det skånsomt og sikkert selv ved sensitivitet. Til hvem: Perfekt til alle, der vil fremme væksten af vipper og bryn – især ved tyndere hårvækst eller efter for eksempel vippeextensions. Anvendelse:Påfør morgen og aften efter at have vasket ansigtet, langs vippekanten og på øjenbrynene, med en eyeliner-lignende bevægelse. Bruges regelmæssigt for bedste resultat. Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml

Specifikationer

Producent
Sans Soucis
Artikelnummer (MPN)
25812

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml i 173 dage. Den nuværende pris er 345 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Sans Soucis Eyelash & Brow Serum 10 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. mar.345 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret