Gå til hovedindhold
PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre

PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre

PUMASportstøjEAN: 4070033208700

Billigste pris lige nu: 206 kr hos Løbeshop DK. Prisen er den laveste, vi har målt for dette produkt.

Se pris på PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 206 kr.
Løbeshop DK logo
Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
-18%206 kr
Før 250 kr
PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre billede

PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre

Puma VELOCITY Running Velocity Tee er skabt til den aktive løber, der ønsker maksimal komfort og ydeevne på hver løbetur. Med sit moderne design og tekniske materialer er denne løbetrøje et essentielt valg til både træning og konkurrence.

EAN: 4070033208700Varenr.: 363699

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1Løbeshop DK206 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, Løbeshop DK, til 206 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,6 og E-mærket webshop. Den nuværende pris er den laveste, PriceTracker har målt for produktet. Produktet hører til kategorien Sportstøj.

Beskrivelse

Fra forhandleren Løbeshop DK:
Puma VELOCITY Running Velocity Tee er skabt til den aktive løber, der ønsker maksimal komfort og ydeevne på hver løbetur. Med sit moderne design og tekniske materialer er denne løbetrøje et essentielt valg til både træning og konkurrence.

Specifikationer

Producent
PUMA
Materiale
100% polyester
Størrelse
Str. M
Artikelnummer (MPN)
526600-97

Prisudvikling og prishistorik

Laveste
206 kr
Normalpris
207 kr
Lige nu
206 kr

PriceTracker har fulgt prisen på PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre i 12 dage. Laveste pris i perioden er 206 kr (registreret d. 13. august 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (den tidsvægtede gennemsnitspris) er 207 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for PUMA Run Velocity SS Tee Str. M Rød Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. aug.206 kr3 kr (1%)
18. aug.209 kr3 kr (1%)
13. aug.206 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret