Gå til hovedindhold
Ice badmiljø I33 eg dekor

Xonox-home Ice badmiljø I33 eg dekor

Xonox-homeBadeværelsesmøbelsætEAN: 4066432041437
2.607 kr
1 forhandler
· Ny vare

Billigste pris lige nu: 2.607 kr hos ebuy24 DK.

Se pris på Xonox-home Ice badmiljø I33 eg dekor

1 tilbud fra dansk forhandler. Pris lige nu: 2607 kr.
ebuy24 DK logo
ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
På lagerNy vare
2.607 kr
Ice badmiljø I33 eg dekor billede

Ice badmiljø I33 eg dekor

Ice badmiljø eg dekor. Uden vask.Skuffe fuldt udtræk. Badeværelseskombination (60x185x30 cm) 2-delt. Minimalistisk og pladsbesparende ideel til gæstebadeværelser eller mindre badeværelser. Sættet med 2 dele består af et vaskeskab og et spejlskab, begge i en elegant Artisan Oak-finish. Kompakte dimensioner, rene linjer og et moderne design skaber en harmonisk badeværelsesløsning.

EAN: 4066432041437Varenr.: 61-X86G2B04

Priser opdateret

Prisoversigt

Tilbuddet på Xonox-home Ice badmiljø I33 eg dekor lige nu. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.

Prisoversigt — tilbuddet på Xonox-home Ice badmiljø I33 eg dekor. Tabellen viser pris, rabat og forventet leveringstid.
#ForhandlerPrisLagerLeveringHandling
1ebuy24 DK2.607 krPå lagerKøb

Om produktet

Pris og forhandlere lige nu

Produktet sælges lige nu af 1 dansk forhandler, ebuy24 DK, til 2.607 kr. Forhandleren har Trustpilot-score 4,4 og E-mærket webshop. Produktet hører til kategorien Badeværelsesmøbelsæt.

Beskrivelse

Fra forhandleren ebuy24 DK:
Ice badmiljø eg dekor. Uden vask.Skuffe fuldt udtræk. Badeværelseskombination (60x185x30 cm) 2-delt. Minimalistisk og pladsbesparende ideel til gæstebadeværelser eller mindre badeværelser. Sættet med 2 dele består af et vaskeskab og et spejlskab, begge i en elegant Artisan Oak-finish. Kompakte dimensioner, rene linjer og et moderne design skaber en harmonisk badeværelsesløsning.

Specifikationer

Producent
Xonox-home
Materiale
MDF
Størrelse
60 cm x 185 cm
Artikelnummer (MPN)
61-X86G2B04

Prisudvikling og prishistorik

PriceTracker har fulgt prisen på Xonox-home Ice badmiljø I33 eg dekor i 117 dage. Den nuværende pris er 2.607 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Ice badmiljø I33 eg dekor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Ice badmiljø I33 eg dekor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr.2.607 kr

Spar mere

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Se vores guides: pristjek på tværs af butikker, rabatkoder og cashback, prismatch og prisgaranti og automatisk prisovervågning med OpenClaw.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret